http://nanohursun.ir/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

اسپری ضد بو و آنتی باکتریال نانو

اسپری آنتی باکتريال و ضد بو نانو ، نانو هورسان

 
موارد مصرف: داخل کیف و کفش ، جوراب ، داخل انواع منسوجات تجهیزات داخل ماشین (داشبورد،فرمان،صندلی،...)، انواع کیف (چرمی، غیرچرمی،مصنوعی) ،منسوجات چرمی، متعلقات کودک ( صندلی کودک و ...) ، انواع تجهیزات چرمی (در بیمارستان ها،خانه سالمندان، رستوران ها و سایر اماکن عمومی)

 
مزايا:  این محصول نسبت به محصولات مشابه بازار پایه آب نمی باشد ، زیرا که آب خود منجر به ایجاد رطوبت و تولید قارچ و باکتری در کفش می شود. در این محصول 100 % از الکل استفاده شده که خود به عنوان یک باکتری کش قوی به حساب می آید و تبخیر سریع آن باعث خشک شدن و عدم ایجاد رطوبت می گردد. از دیگر مزیت های این محصول غلظت 400 ppm  نقره می باشد که سایر محصولات در حدود 50-100 ppm  آن می باشند و این امر موجب نا کارامد شدن این گونه محصولات می گردد . استفاده از اسانس های فرانسوی ، از دیگر خواص منحصر به فرد این محصول می باشد که باعث خشبو شدن محیط می گردد . از خواص منحصر به فرد این محصول خاصیت آنتی باکتریال و پوشش ضد میکروبی می باشد.بطوریکه با از بین بردن انواع باکتری های بیماری زا و با ایجاد یک لایه ضد میکروبی با ماندگاری بالا سلامت مصرف کننده را تضمین می نماید.

 
نحوه استفاده : اسپری به خوبی تکان داده شود و به فاصله  10 سانتی متری از سطح (درون کیف ، کفش یا منسوجات و سایر ) اسپری نمائید. بطوریکه یک لایه یکنواخت ایجاد شود. به مدت 10 دقیقه  اجازه دهید کاملا" خشک شود.

Top
محصولات تولیدی ما : نانو جایگزین ایزوگام - نانو محافظ نمای ساختمان - نانو محافظ پارچه - نانو محافظ چوب - نانو محافظ شیشه و فلز - نانو محافظ خودرو - نانو کاهش دهنده مصرف آب گیاهان و... تلفنهای تماس : 09120805912- 32760367 026 More details…