نانو برای کیف و کفش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 نانو کیف و نانو کفش ، ضد لک ، ضد آب ، آبگریز ، ضد بو، ضد اشعه

نانو کیف و کفش هورسان پوشش بسیار مناسب برای کفشها  درمقابل نفوذ آب، تمیزشدن آسان وکاملأ نامرئی بودن از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. 

 نانو کیف و نانو کفش ، ضد لک ، ضد آب ، آبگریز ، ضد بو، ضد اشعه
نانو کفش هورسان یک محصول مبتنی بر فناوری نانو (پایه آب) و 100٪ طبیعی و سازگار با محیط زیست می باشد که پس از استفاده ازاین محصول و گذشت زمان (24 تا 48 ساعت) از پاشش، یک لایه نازک از سیلیس با حفظ بافت و رنگ دائمی از کفش شما را به عهده می گیرد .

بنابراین هیچ مایع خارجی یا ماده چربی  نمی تواند به سطح کفش شما نفوذ کند. این پوشش از کفش شما  درمقابل گل ولای ،گردوغبار ،روغن ،لکه ،رطوبت،ودیگر مایعات سرد وگرم و غیره.. محافظت می کند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که نانوکفش هورسان  هیچ گونه تأثیری بر روی پوست شما نخواهد داشت و به عنوان یک محصول کاملأ زیست محیطی از موسسه هوهن اشتاین در آلمان تایید گردیده است و آزمون آزمایشگاه ثانویه خود در پژوهشگاه (تی .دی ) در کانادا را با موفقیت پشت سر گذاشته است.                                                                                                            

شما می توانید پس از استفاده از نانو کفش هورسان و به راحتی ،تنها بایک پارچه مرطوب آلودگی های که در تمام طول فعالیت های روزانه خود بر روی کفش شما  ایجاد شده را به آسانی برداشته و آن را دوباره به حالت اولیه خود برگردانید.

 

 ::: مزایای استفاده از نانو کفش هورسان :::  

  • محافظت عالی ازکفش شما  در برابر لکه، روغن و گل و لای  
  • بدون تغییر رنگ در مقابل نور خورشید
  • به سادگی و تنها با کمی آب تمیز می شود  
  • کاملأ نامرئی است
  • کاهش استفاده از مواد شوینده شیمیایی تا 90٪
  • دوست دار محیط زیست با کاهش استفاده از مواد پاک کننده شیمیایی

::: مشتریان ما :::   

  • تولید کنندگان
  • فروشندگان کفش
  • تمام کفشهای که در معرض آب ،روغن ،وغیره می باشند 

::: مدت زمان حفاظت :::                                                           

برای کفش هایی که بصورت منظم استفاده می شوند ، لایه حفاظتی می تواند  12 ماه دوام داشته باشد.در صورت استفاده مکرر از کفش در شرایط نامناسب وکم شدن تاثیر نانو کفش هورسان ، شما می توانید طبق دستورالعمل ،کفش خود را با لایه محافظتی مجددأ بپوشانید.                                                           

::: میزان پوشش :::                                                                       

میزان مصرف محصول بستگی به کاربرد کفش  وجنس آن دارد . به طور متوسط  این میزان بین 25 میلی لیتر تا 100میلی لیتر درمتر مربع می باشد. که هر لیتر بین 20 تا 40 متر مربع را می تواند بپوشاند.

 

 

 

 

 

 

متاسفم، لطفاً من و ببخش، سپاسگزارم، عاشقتم

Top
محصولات ما: نانو عایق رطوبتی، نانو عایق نمای ساختمان، نانو محافظ پارچه، چوب ، شیشه، فلز و خودرو - نانو سوپر جاذب آب گیاهان و... تلفنهای تماس : 09120805912- 09120805918-09120805927 More details…