محصول ضد بوی کفش نانو، هورسان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
  • نانو محلول ضد بوی کفش هورسان

نانو محلول ضد بوی کفش هورسان

چرا کفش ها بوی نا مطبوع می گیرند و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید؟

 جواب کوتاه:  عرق

 البته ، شما در تمام بدن خود عرق می کنید ، اما (خوشبختانه) بوی بد پای شما را نمی دهند. 

دو دلیل برای این اتفاق وجود دارد:

  1. هر پا شامل 250،000 غدد عرق است.
  2. کفش.

 برخلاف صورت و بازوها ، بیشتر، پا های شماست که در تمام طول روز در کفش پوشیده شده اند. وقتی چنین اتفاقی بیفتد ، پاها تهویه نمی شوند و عرق و گرمای موجود در آن به محلی برای پرورش باکتری ها تبدیل می شود - باکتری های بسیار بد بو !

این  باکتری ها روی پاهای شما ، جوراب و تمام کفش های مورد علاقه شما زندگی می کنند.

برخی افراد بیشتر عرق می کنند و شرایطی را فراهم می کنند که باعث رشد باکتری ها (گرم و مرطوب) می شود. به هر صورت ، بوی بد پا یک مزاحمت رایج در بیشتر خانوارها است.

بنابراین در مورد پا و کفش های بد بو چه کاری می توانید انجام دهید؟ 

این سؤالی است که بسیار می شنویم و یک را حل ویژه برای آن داریم. اصولاً باید باکتری های موجود در کفش خود را از بین ببرید یا در وهله اول از بروز آن جلوگیری کنید. 

محلول ضد بوی کفش نانو هورسان این مشکل را به راحتی برایتان حل میکند. برای اینکار فقط این محصول را داخل کفش خود اسپری کنید و اجازه دهید خشک شود . شگفت زده خواهید شد ! بله دیگر کفش شما بو نخواهد گرفت و اما از این محصول استفاده دیگری هم میتوانید بکنید . کافیست این محلول را روی جوراب خود اسپری کنید و اجازه دهید خشک شود، همین ! جوراب شما هم دیگر بو نخواهد گرفت .

 

نحوه عملکرد این محصول بطور مختصر به شکل زیر است :

محصول آنتی باکتریال و ضدبوی تولید شده با تکنولوژی نانو شرکت هورسان از ذرات نانو نقره  تشکیل شده که يكي از پركاربردترين محصولات نانوتكنولوژي است كه به داشتن خصوصيات آنتي ميكروبيالي و آنتی باکتریالی مشهور بوده و  به عنوان يك كاتاليست قادر است بيش از 650 گونه باكتري ، ويروس و قارچ را از بين ببرد و در عين دارا بودن چنين خصوصياتي در صورت تماس با پوست انسان ايجاد حساسيت نمي كند .

 با استفاده از این تکنولوژی مي توان خصوصيات منحصر به فردي را به سطوح بخشيد

  

 

 

 

 

 

 

متاسفم، لطفاً من و ببخش، سپاسگزارم، عاشقتم

 

 

Top
محصولات ما: نانو عایق رطوبتی، نانو عایق نمای ساختمان، نانو محافظ پارچه، چوب ، شیشه، فلز و خودرو - نانو سوپر جاذب آب گیاهان و... تلفنهای تماس : 09120805912- 09120805918-09120805927 More details…