آب بندی فوری نانو | عایقکاری ساختمان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

  توسط این محصول نانو هورسان میتوانید عایقکاری ساختمان و آب بندی فوری سرویس های بهداشتی و حمام، پشت بام و یا هرسطحی که نیاز به آب بندی دارد را بدون نیاز به تخریب و  تغییر رنگ روی کاشی ، سرامیک، سنگ ، سیمان  و یا موزاییک خود انجام دهید .

نانو عای آببند فوری

از ویژگی های این محصول عدم نیاز به تخصص خاص و کاربری اسان آن میباشد.

 سطح شما پس از استفاده از این محصول، 100% عایق رطوبتی خواهد شد و همچنین سطح اجرا شده آسان تمیز شونده و ضدبو میگردد تا نیاز به استفاده از محصولات اسیدی مخرب نداشته باشید. که همین امر باعث طولانی تر شدن عمر کاشی، سرامیک و یا دیگر سطوح میگردد.

  

برای دریافت مشاوره آببندی فوری، با تماس بگیرید

09120805912-09120805918-09120805927  

 

  •  این پکیج متشکل از چهار محصول ویژه میباشد .

 

 آشنایی با محصولات داخل این بسته بندی:

1- نانو عایق ویژه بندکشی

مایع شیری رنگی است که پس از مصرف کاملاً بی رنگ می شود و مقاوم در محیط های اسیدی و باز، نمکی و غیره است. این محلول بر خلاف دیگر محصولات آب بندی کاملاً با اجزای سطح زیرین پیوستگی ایجاد می نماید و بخشی از سطح اولیه خواهد شد. که همین ویژگی ماندگاری بالایی به سطح خواهد داد .

 

2- نانو پودر ویژه بندکشی

از این محصول با مقاومت و چسبندگی بسیار بالا می توانید جهت ترمیم درز و ترک های تخلیه شده که نیاز به پرنمودن دارند استفاده فرمایید.

 

3- نانومحلول بی رنگ ویژه کل سطح (بندکشی، سرامیک و کاشی ، سنگ)

نانو محافظ کاشی و سرامیک هورسان راه حل قطعی است که بر اساس سیلیس برای محافظت دائمی از کاشی و سرامیک طراحی شده است به گونه ای که ذرات خارجی راهی برای نفوذ پیدا نکنند. این فرایند برای تمیز کردن اسان با اندکی آب و یا با یک تکه پارچه می باشد این محصول کاملا سازگار با محیط زیست می باشد.

همچنین این محصول بدون اینکه سطح مورد نظر تغییر رنگ دهد به آن خاصیت آبگریزی و ضد لکی داده تا کمترین لک و کثیفی بر روی سطح شما باقی بماند .

 

4- نانو محلول ضد بو با خاصیت انتی باکتریال و ضد ویروس ویژه تمام سطح

 این محصول یک لایه کاملاً نامــرئی با خاصــیت ضـد مــیکروبی بر روی سطـح تشکیل می دهد . این پوشش، بــهداشت در مــنـازل را با جلوگیری از نـفوذ  باکـتری ها و ویـروس ها پدیـد می آورد.

همچنین آلایــنده ها و ریزگردها را می تــوان به راحتی از سطوح دور نمود و دیگر نیازی به استفاده از مواد ضدعفــونی کــننده جهت تمیز کردن نیست.

پوشش اعمال شده بر روی سطح کاشی در حــمام و سرویـس های بهــداشتی، از رشد و نمو باکتری ها و قارچ ها و دیگر عوامل بیماری زا جلوگیری میکند . اینخاصیت گندزدایی با توجه بدون بو بودن بسیار بهتر از مواد شوینده شیمیایی و سفیدکننده ها است.

  موارد استفاده:

  آب بندی کننده موضعی و فوری با قدرت بسیار بالا و ضدبو، ضدلک، آبگریز و آسان تمیز شونده، جهت محل های آبریز، سرویس های بهداشتی، استخر، سونا جکوزی، تراس و . . .

 توضیح : برای زیرکار کاشی و سرامیک و کف  نیز از مواد عایق جایگزین ایزوگام نانو هورسان می توان استفاده نمود.عایق های نانو هورسان با قدرت نفوذ فوق العاده و قیمتی مناسب با کاربری اسان به عنوان یک محصول مجزا قابل ارائه میباشد.

 

برای دریافت مشاوره آببندی فوری، با تماس بگیرید

09120805912-09120805918-09120805927  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 من بهترین عایق آببندی ساختمان هستم  و بیشترین فروش را دارم.

 

Top
محصولات ما: نانو عایق رطوبتی، نانو عایق نمای ساختمان، نانو محافظ پارچه، چوب ، شیشه، فلز و خودرو - نانو سوپر جاذب آب گیاهان و... تلفنهای تماس : 09120805912- 09120805918-09120805927 More details…